PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Medium
sv: Mellan

en: Permissions
sv: Behörigheter
