PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Media
th: สื่อ

en: Permissions
th: สิทธิ์
