PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Medium
tr: Orta

en: Media
tr: Medya

en: Permissions
tr: İzinler
