PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Thumbnail size
uk: Розмір мініатюри

en: Tiny
uk: Крихітний

en: Medium
uk: Середній

en: Media
uk: Медіа

en: Permissions
uk: Повноваження
