PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: General settings
vi: Thiết lập chung

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Medium
vi: Vừa

en: Media
vi: Phương tiện

en: Permissions
vi: Quyền
