PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Medium
id: Sedang

en: Permissions
id: Kewenangan
