PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Small
ja: 小

en: Large
ja: 大

en: Thumbnail size
ja: サムネイルサイズ

en: Medium
ja: 中程度

en: Media
ja: メディア

en: Permissions
ja: 権限

en: Favicon
ja: お気に入りアイコン
