PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Permissions
lt: Leidimai
