PagePeeker Screenshots (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: General settings
oc: Paramètres generals

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Medium
oc: Mejan

en: Media
oc: Mèdia
