PagePeeker Screenshots (7.x-1.3) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்
