PageRank Widget (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Preview
ast: Entever

en: Text
ast: Testu

en: Update interval
ast: Intervalu d'anovamientos

en: Background color
ast: Color de fondu
