PageRank Widget (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
be: Суфікс

en: Enabled
be: Уключана

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Text
be: Тэкст

en: Update interval
be: Інтэрвал абнаўлення

en: Background color
be: Колер фона
