PageRank Widget (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Enabled
bg: Активиран

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Text
bg: Текст

en: Update interval
bg: Интервал на обновяване
