PageRank Widget (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Update interval
bo: གསར་སྒྱུར་གྱི་བར་མཚམས

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Font size
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཆེ་ཆུང

en: Font color
bo: ཡིག་གཟུགས་ཀྱི་ཁ་དོག
