PageRank Widget (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
ca: Sufix

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Update interval
ca: Interval d'actualització

en: Background color
ca: Color de fons

en: Font size
ca: Mida del tipus de lletra
