PageRank Widget (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Text
cy: Testun

en: Update interval
cy: Diweddaru cyfwng
