PageRank Widget (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
da: Endelse

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Preview
da: Gennemse

en: Text
da: Tekst

en: Update interval
da: Opdateringsinterval

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: No data yet
da: Ingen data endnu

en: Font size
da: Skriftstørrelse

en: Font color
da: Skriftfarve
