PageRank Widget (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Preview
de: Vorschau

en: Update interval
de: Aktualisierungsintervall

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: No data yet
de: Noch keine Daten

en: Font size
de: Schriftgröße

en: Font color
de: Schriftfarbe

en: Shadow color
de: Farbe des Schattens

en: Border width
de: Rahmenbreite
