PageRank Widget (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Text
el: Κείμενο

en: Update interval
el: Συχνότητα ενημέρωσης

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς
