PageRank Widget (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
eo: Sufikso

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Text
eo: Teksto

en: Update interval
eo: Ĝisdatigu intervalon

en: Font size
eo: Grandeco de tiparo
