PageRank Widget (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
et: Järelliide

en: Enabled
et: Lubatud

en: Preview
et: Eelvaade

en: Text
et: Tekst

en: Update interval
et: Uuenduste intervall

en: Background color
et: Taustavärv
