PageRank Widget (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Text
eu: Testua

en: Update interval
eu: Eguneratzeko tartea

en: Font size
eu: Letra tamaina
