PageRank Widget (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
fi: Jälkiliite

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Text
fi: Teksti

en: Update interval
fi: Päivitysväli

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Font size
fi: Fontin koko
