PageRank Widget (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Enabled
gl: Activado

en: Preview
gl: Vista previa

en: Text
gl: Texto

en: Update interval
gl: Intervalo de actualización

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Font size
gl: Tamaño do tipo de letra
