PageRank Widget (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
he: סיומת

en: Enabled
he: מופעל

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Text
he: טקסט

en: Update interval
he: תדירות עדכון

en: Background color
he: צבע רקע

en: No data yet
he: עדיין אין נתונים

en: Font size
he: גודל גופן
