PageRank Widget (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
hi: प्रत्यय

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: px
hi: पिक्सेल

en: Text
hi: लेख

en: Update interval
hi: नवीनीकरण अन्तराल

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग
