PageRank Widget (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
id: Akhiran

en: Enabled
id: Aktif

en: Preview
id: Pratinjau

en: Text
id: Teks

en: Update interval
id: Interval pembaruan

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Font size
id: Ukuran Font
