PageRank Widget (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Enabled
is: Virkt

en: Preview
is: Forskoða

en: Text
is: Texti

en: Update interval
is: Uppfærslutíðni

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Font size
is: Leturstærð
