PageRank Widget (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
it: Suffisso

en: Enabled
it: Attivato

en: Preview
it: Anteprima

en: Text
it: Testo

en: Update interval
it: Intervallo di aggiornamento

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Font size
it: Dimensione del carattere

en: Font color
it: Colore font
