PageRank Widget (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Text
kk: Текст

en: Update interval
kk: Интервалды жанарту

en: Background color
kk: Фон түсі
