PageRank Widget (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Update interval
km: ចន្លោះ​ពេល​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ
