PageRank Widget (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Update interval
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್‌ನ ನಡುವಿನ ಅಂತರ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Font size
kn: ಆಕ್ಷರ ಶೈಲಿಯ ಗಾತ್ರ
