PageRank Widget (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
ku: پاشگر

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Text
ku: دەق

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما
