PageRank Widget (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Update interval
lt: Atnaujinimo intervalas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Font size
lt: Šrifto dydis
