PageRank Widget (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Text
lv: Teksts

en: Update interval
lv: Atjaunināšanas intervāls

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Font size
lv: Fonta izmērs
