PageRank Widget (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: px
mn: пиксел

en: Text
mn: Текст

en: Background color
mn: Суурь өнгө
