PageRank Widget (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Text
nl: Tekst

en: Update interval
nl: Bijwerkinterval

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Font size
nl: Lettergrootte

en: Font color
nl: Tekstkleur
