PageRank Widget (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Enabled
pl: Włączone

en: Preview
pl: Podgląd

en: px
pl: pikseli

en: Text
pl: Tekst

en: Update interval
pl: Czas między aktualizacjami

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Font size
pl: Rozmiar czcionki

en: Font color
pl: Kolor czcionki
