PageRank Widget (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Enabled
ro: Activat

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Update interval
ro: Interval de actualizare

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Font size
ro: Mărimea fontului

en: Font color
ro: Culoare font
