PageRank Widget (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
sk: Prípona

en: Enabled
sk: Povolené

en: Preview
sk: Náhľad

en: Update interval
sk: Interval aktualizácie

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Font size
sk: Veľkosť písma

en: Font color
sk: Farba písma
