PageRank Widget (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
sl: Pripona

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Preview
sl: Predogled

en: Text
sl: Besedilo

en: Update interval
sl: Interval posodobitve
