PageRank Widget (7.x-1.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
ta: பின் ஒட்டு

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Text
ta: உரை

en: Update interval
ta: புதுப்பித்தல் இடைவெளி

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்
