PageRank Widget (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: px
uk: пікс

en: Text
uk: Текст

en: Update interval
uk: Періодичність оновлення

en: Background color
uk: Колір тла

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Font color
uk: Колір шрифту

en: Shadow color
uk: Колір тіні

en: Border width
uk: Ширина границі
