PageRank Widget (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Enabled
vi: Bật

en: Preview
vi: Xem trước

en: Text
vi: Văn bản

en: Update interval
vi: Tần suất cập nhật

en: Background color
vi: Màu nền

en: Font size
vi: Cỡ chữ

en: Border width
vi: Độ rộng viền
