PageRank Widget (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
ar: لاحقة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Preview
ar: معاينة

en: Text
ar: نص

en: Update interval
ar: معدل التحديث

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Font size
ar: حجم الخط
