PageRank Widget (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
az: Suffiks

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Preview
az: Önizləmə

en: Text
az: Mətn

en: Update interval
az: Yeniləmə intervalı

en: Background color
az: Arxa rəng
