PageRank Widget (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Text
gu: લખાણ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ
