PageRank Widget (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Suffix
hu: Utótag

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Preview
hu: Előnézet

en: Text
hu: Szöveg

en: Update interval
hu: Frissítési időköz

en: Background color
hu: Háttérszín

en: No data yet
hu: Még nincs adat

en: Font size
hu: Betűméret

en: Font color
hu: Betűszín
