PageRank Widget (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Text
hy: Տեքստ

en: Update interval
hy: Թարմացման ինտերվալ

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն
