PageRank Widget (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Enabled
jv: Urip

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Text
jv: Teks

en: Update interval
jv: Jangka wektu nganyari

en: Background color
jv: Warna Background

en: Font size
jv: Ukuran huruf
